Found 25011 object(s)
68,000$
Sold
ID: 25677 | 30 m2 | Floor: 8/41 | Apartment
118,000$
Sold
ID: 25676 | 72 m2 | Floor: 10/27 | Apartment
115,000$
Sold
ID: 25675 | 51 m2 | Floor: 8/41 | Apartment
105,000$
Sold
ID: 25674 | 62 m2 | Floor: 12/28 | Apartment
29,500$
Sold
ID: 25673 | 236 m2 | Cottage
69,000$
Sold
ID: 25672 | 37 m2 | Floor: 13/15 | Apartment
61,000$
Sold
ID: 25671 | 55 m2 | Floor: 12 | Apartment
61,000$
Sold
ID: 25670 | 57 m2 | Floor: 9 | Apartment
72,000$
Sold
ID: 25669 | 50 m2 | Floor: 8/25 | Apartment
From 1100$
/ m2
ID: 25668 | 5 floors
140,000$
Sold
ID: 25667 | 721 m2 | Commercial property
65,000$
Sold
ID: 25666 | 30 m2 | Floor: 6/41 | Apartment
95,000$
Sold
ID: 25665 | 80 m2 | Floor: 12/13 | Apartment
94,000$
Sold
ID: 25663 | 42 m2 | Floor: 13/22 | Apartment
1,783,215$
Sold
ID: 25659 | 963 m2 | Apartment
172,000$
Sold
ID: 25650 | 120 m2 | Floor: 13/16 | Apartment
90,000$
Sold
ID: 25649 | 60 m2 | Floor: 4/5 | Apartment
37,500$
Sold
ID: 25647 | 38 m2 | Floor: 4/15 | Apartment
297,000$
Sold
ID: 25638 | 117 m2 | Floor: 2/4 | Apartment
65,000$
Sold
ID: 25632 | 33 m2 | Apartment
115,000$
Sold
ID: 25630 | 90 m2 | Floor: 29/36 | Apartment
390,000$
Sold
ID: 25629 | 300 m2 | Floor: 1 | Villa
29,000$
Sold
ID: 25617 | 22 m2 | Floor: 2/5 | Apartment
%name%
%name%