Fiyat
Eklenme tarihine göre
Popülerliğe göre
Nesneler bulundu: 25011

Kolos Resort
Itibaren 700$ / m2
ID: 28325 | 18 katlar
Satılık Daire
9.000$
ID: 28324 | 5 m2 | Kat: 2/13 | daireler
Zarafet
Itibaren 1800$ / m2
ID: 28323 | 18 katlar
DEST // Asatiani
Itibaren 1000$ / m2
ID: 28322 | 20 katlar
DEST // Köşe
Itibaren 1300$ / m2
ID: 28321 | 7 katlar
Nova Park
Itibaren 1200$ / m2
ID: 28320 | 14 katlar
Konforlu 3 odalı daire
160.000$
ID: 28319 | 61 m2 | daireler
Vista Garden
Itibaren 1500$ / m2
ID: 28318 | 3 katlar
Riverline
Itibaren 1600$ / m2
ID: 28317 | 19 katlar
Orbi City'de Stüdyo
52.000$ Satıldı
ID: 28316 | 33 m2 | Kat: 22/45 | apart
Orbi Continental
Itibaren 3500$ / m2
ID: 28314 | 55 katlar
Central Park Towers
Itibaren 4000$ / m2
ID: 28313 | 42 katlar
City Home Kipshidze
Itibaren 1800$ / m2
ID: 28312 | 11 katlar
City Home Avlabari
Itibaren 1900$ / m2
ID: 28311 | 11 katlar
Kompakt Ev
Itibaren 800$ / m2
ID: 28310 | 6 katlar
Serenade
Itibaren 1300$ / m2
ID: 28309 | 16 katlar
Kraliçe'nin Konutu
Itibaren 1200$ / m2
ID: 28308 | 16 katlar
Stüdyo satılık
85.000$
ID: 28307 | 35 m2 | daireler
Arbour
Itibaren 1200$ / m2
ID: 28306 | 14 katlar
Gerçek Saray Yeşili
Itibaren 1700$ / m2
ID: 28305 | 5 katlar
Gerçek Saray Mavi
Itibaren 1300$ / m2
ID: 28304 | 29 katlar
Simponia
Itibaren 2100$ / m2
ID: 28303 | 26 katlar
Ande Metropolü
Itibaren 1000$ / m2
ID: 28302 | 22 katlar
The Parallel
Itibaren 1000$ / m2
ID: 28301 | 35 katlar