Ціна
За датою додавання
По популярності
Знайдено об'єктів: 25011

Kolos Resort
Від 700$ / м2
ID: 28325 | 18 поверхів
Квартира на продажу
9000$
ID: 28324 | 5 м2 | Поверх: 2/13 | Апартаменти
Елегантність
Від 1800$ / м2
ID: 28323 | 18 поверхів
DEST // Asatiani
Від 1000$ / м2
ID: 28322 | 20 поверхів
DEST // Кут
Від 1300$ / м2
ID: 28321 | 7 поверхів
Nova Park
Від 1200$ / м2
ID: 28320 | 14 поверхів
Комфортна 3 кімнатна квартира
160000$
ID: 28319 | 61 м2 | Апартаменти
Vista Garden
Від 1500$ / м2
ID: 28318 | 3 поверху
Riverline
Від 1600$ / м2
ID: 28317 | 19 поверхів
Студія в Орбі Сіті
52000$ Продано
ID: 28316 | 33 м2 | Поверх: 22/45 | Апарт-готель
Orbi Continental
Від 3500$ / м2
ID: 28314 | 55 поверхів
Central Park Towers
Від 4000$ / м2
ID: 28313 | 42 поверху
City Home Кіпшидзе
Від 1800$ / м2
ID: 28312 | 11 поверхів
City Home Avlabari
Від 1900$ / м2
ID: 28311 | 11 поверхів
Компактний Будинок
Від 800$ / м2
ID: 28310 | 6 поверхів
Серенада
Від 1300$ / м2
ID: 28309 | 16 поверхів
Queen's Residence
Від 1200$ / м2
ID: 28308 | 16 поверхів
Продається студія
85000$
ID: 28307 | 35 м2 | Апартаменти
Arbour
Від 1200$ / м2
ID: 28306 | 14 поверхів
Real Palace Green
Від 1700$ / м2
ID: 28305 | 5 поверхів
Real Palace Blue
Від 1300$ / м2
ID: 28304 | 29 поверхів
Simponia
Від 2100$ / м2
ID: 28303 | 26 поверхів
Ande Metropolis
Від 1000$ / м2
ID: 28302 | 22 поверху
Паралель
Від 1000$ / м2
ID: 28301 | 35 поверхів