Fiyat
Eklenme tarihine göre
Popülerliğe göre
Nesneler bulundu: 25011

IvestGroup Nutsubidze
Itibaren 1250$ / m2
ID: 28707 | 17 katlar
Villa Kavkasioni
Itibaren 1000$ / m2
ID: 28699 | 1 kat | vila
Bada Didi Dighomi
Itibaren 950$ / m2
ID: 28697 | 3 katlar
Stüdyo daire
52.000$
ID: 28696 | 30 m2 | Kat: 21/45 | apart
Batumi'de Satılık Daire
86.000$
ID: 28695 | 64 m2 | Kat: 8/15 | apart
Archil Mefe St, 25b
Itibaren 1200$ / m2
ID: 28694 | 15 katlar
View Development
Itibaren 800$ / m2
ID: 28693 | 16 katlar
Archil Mefe St, 8
Itibaren 1300$ / m2
ID: 28692 | 12 katlar
Archil Mefe St, 3
Itibaren 800$ / m2
ID: 28691 | 13 katlar
Shaddadi Tower
Itibaren 900$ / m2
ID: 28690 | 5 katlar
Dighomi Gate
Itibaren 1260$ / m2
ID: 28686 | 18 katlar
Ortachala Gate
Itibaren 1200$ / m2
ID: 28685 | 12 katlar
Mtatsminda Panorama
Itibaren 3500$ / m2
ID: 28682 | 5 katlar
Parnavaz Mepe Ave, 3
Itibaren 1100$ / m2
ID: 28670 | 21 katlar
Mukhatgverdi St, 1
Itibaren 1250$ / m2
ID: 28669 | 11 katlar
Dighomi House
Itibaren 1000$ / m2
ID: 28662 | 11 katlar
Varketili Tower
Itibaren 1000$ / m2
ID: 28661 | 11 katlar
Teimuraz Bochorishvili St, 5
Itibaren 1000$ / m2
ID: 28660 | 14 katlar
TBN Varketili
Itibaren 1150$ / m2
ID: 28658 | 14 katlar
1+1 daire
45.000$
ID: 28657 | 29 m2 | daireler
Satılık Daire
49.000$
ID: 28656 | 40 m2 | Kat: 1/5 | daireler
Arqturi Lisi
Itibaren 1400$ / m2
ID: 28654 | 5 katlar