York Towers

يورك تاون

يورك تاون İle ilgili yorumlar

Henüz inceleme yok. Sen ilk olabilirsin

Yeni binanın tanımı

Projenin ID numarası: 25510
İnşaat sonu Aralık 2024
Fiyat , m2 220000$ — 380000$
Konut sınıfı Konfor
Siteyle satın almak
inşaat şirketinden taksit planı —
Banka ipotek
Ev tipi vila
Alan itibaren 1400,00 m2
Katlar 3
İnşaat seviyesi kaba inşaat bitmiş
Durum Yeni tadilat
İnşaat türü tek parça anıt
güvenlik Güvenlik
konfor otopark
Spa merkezi
Fitness salonu
havuzu
Ticari alanı
çocuk-oyun alanı
Ticari alanı
Süpermarkete yakın
Hastaneye yakın
ucresiz danışma Bir soru sorun

يورك تاون İçin promosyonlar ve indirimler

يورك تاون'da satışlar başladı!
Apartments in يورك تاون en düşük fiyat 308000000$
Contact us →

Proje hakkında

direkt hat

+995 558 7000 88

Ücretsiz transfer siparişi يورك تاون

haritada

Sıkça Sorulan Sorular

يورك تاون bir daire alındığında ödeme koşullar nelerdir?
يورك تاون daire satın alırken herhangi bir indirim var mıdır?
Yeni binada يورك تاون kaç kat var?
يورك تاون kompleksinde bir metrekare fiyatı ne kadar?
يورك تاون bir dairenin minimum maaliyeti nedir?
Hangi inşaat türleri kullanılmaktadır يورك تاون?
يورك تاون hangi altyapı bulunmaktadır?
When will the construction be completed?
What is the current stage of construction works?
يورك تاون satış departmanı ile nasıl iletişim kurabilirim?