Ціна
За датою додавання
По популярності
Знайдено об'єктів: 25011

Квартира в M2 Mirtskhulava
86000$
ID: 28497 | 55 м2 | Поверх: 22/25 | Апартаменти
Nexus Lisi
Від 1500$ / м2
ID: 28496 | 7 поверхів
Nexus Javakhishvili
Від 2600$ / м2
ID: 28495 | 5 поверхів
Квартира на продажу в Sunrise Residence
95000$
ID: 28494 | 46 м2 | Поверх: 24/28 | Апартаменти
Квартира на продажу в Palm Residence
142500$
ID: 28493 | 57 м2 | Поверх: 3/18 | Апартаменти
Квартира на продажу в White Sails
116000$
ID: 28492 | 56 м2 | Поверх: 24 | Апартаменти
Квартира на продажу
59$
ID: 28491 | 82000 м2 | Поверх: 6/12 | Апартаменти
Орбі Сіті Д2 43 поверх
45990$
ID: 28490 | 28 м2 | Поверх: 43/55 | Апартаменти
Комерційне приміщення ( готовий бізнес )
39900$
ID: 28489 | 25 м2 | Поверх: -1/29 | Комерційна нерухомість
квартира
110000$
ID: 28488 | 63 м2 | Поверх: 17/18 | Апартаменти
Ексклюзивна квартира
199000$
ID: 28487 | 92 м2 | Поверх: 23/25 | Дім
RiverFront Residence
Від 3200$ / м2
ID: 28482 | 29 поверхів
ZenX Dighomi
Від 2800$ / м2
ID: 28481 | 21 поверх
Villa Kokhta Mitarbi
Від 3700$ / м2
ID: 28480 | 4 поверху
Marshall Gudauri
45000$
ID: 28478 | 29 м2 | Апартаменти
New houses for sale in Georgia Luxury gated community
150000$
ID: 28475 | Поверх: 3/3 | Таунхаус
Tabidze 112
Від 10500$ / м2
ID: 28473 | 4 поверху
VR Vake Sky Tower
/ м2
ID: 28472 | 62 поверху
VR Таунхаус Апартаменти
Від 6200$ / м2
ID: 28471 | 4 поверху
Krtsanisi Resort Residence
Від 2200$ / м2
ID: 28469 | 6 поверхів
Вілла на продажу
800000$
ID: 28467 | 420 м2 | Поверх: 2 | Вілла
Продається від власника
98000$
ID: 28465 | 70 м2 | Поверх: 4/3 | Апартаменти