EL Invest Development в Эльблонг: недвижимость от застройщика

Объекты в продаже: 1
Цены от: 3220$/м2

Новостройки на карте

Застройщик

„W EL INVEST zwracamy szczególną uwagę, by realizować inwestycje zgodnie z wytycznymi chroniącej klientów ustawy deweloperskiej. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje powstawały w atrakcyjnych lokalizacjach, gwarantując wysoki standard codziennego życia.”

Prowadzący firmę EL INVEST Development Włodzimierz Powązka, to doświadczony w inwestycjach mieszkaniowych Deweloper, mogący się pochwalić zrealizowanymi z powodzeniem projektami w województwie warmińsko-mazurskim (Zielone Tarasy w Olsztynie, Dom przy Winnej w Elblągu), a także współpracą przy przedsięwzięciach deweloperskich na Mazowszu (Apartamenty Szembeka w Warszawie, oraz Pułtuska 55, Osiedle Tęczowe i Central Park Ciechanów w Ciechanowie).

Inwestycje EL INVEST realizowane są w oparciu o środki własne Inwestora Włodzimierza Powązki, bez kredytów i hipotek na gruntach, dzięki czemu wyróżniają się najlepszą na rynku ceną. Przy realizacji projektu Osiedle Sadowa Deweloper zadbał o bezpieczeństwo klientów. Środki wpłacane przez nabywców mieszkań, nie trafiają bezpośrednio do wykonawcy, lecz deponowane są na mieszkaniowym rachunku powierniczym. Kontrolę postępu prac na inwestycji prowadzi największy bank spółdzielczy o polskim kapitale – Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

Do realizacji inwestycji Deweloper wytypował zaufanych współpracowników. Za projekt osiedla, oraz sporządzanie na życzenie klientów indywidualnych projektów wnętrz odpowiada renomowana elbląska pracownia architektoniczna ATELIER HOFFMANN. Kompleksową obsługą w biurze sprzedaży i kontaktem z bankami zajmują się specjaliści z firmy RYNEK-PIERWOTNY.NET.

Realizację pierwszego powstającego w ramach osiedla budynku nr 2 poprowadzi WNP BUDOWNICTWO inżyniera Macieja Karbowskiego.

Отзывы

Ничего не найдено

Задать вопрос