City One Development

Objekte zum Verkauf: 5
Preise ab: 996$/m2

Neubauten auf der karte

Bauträger

Şirketin ekibi 10 yıl önce ülke pazarında faaliyet göstermeye başladı ve 2010 yılında resmi olarak City One Development olarak tescil edildi. Bugün, bir geliştirme şirketi Kiev ve yurtdışında konut ve ticari gayrimenkul inşaat, geliştirme, yönetim ve uygulama sağlayan bir dizi hizmet sunmaktadır.

City One Development kendi alanında, geliştirme projelerinin tasarımı, geliştirilmesi, uygulanması ve bakımıyla ilgilenen 150'den fazla uzmanı bir araya getiriyor.

Şirketin odak noktası Kiev anahtar teslimi konut kompleksleri ve ticari gayrimenkul projeleri üzerinde. Zaten bugün yaşamak ve çalışmak için 700.000 m2'den fazla alan yaratıldı ve şu anda 569.341 m2'lik bir alan daha inşa ediliyor.

Tüm projeler için, altyapı geliştirme potansiyeline sahip ve gelecekteki sahipler için yaşam ve iş için gelecekteki fırsatlar yaratan bir yer seçiyoruz. City One Development, ortaklara yüksek kar, düşük risk, projenin uygulamanın farklı aşamalarında girme fırsatını garanti eden sürekli büyüyen bir iştir. Avrupa seviyesi bizim için bir hedef değil, başladığımız başlangıç ​​noktası olan temel bir durumdur.

Misyon:

Her zaman hayat dolu alanlar yaratmayı amaçlıyoruz. City One Development ekibi mimarinin insanlar arasındaki ilişkileri modellemeye yardımcı olduğundan emindir. Sadece yaşayabileceğiniz ve çalışamayacağınız, aynı zamanda arkadaş, ortak, benzer düşünen insanlar bulabileceğiniz konut kompleksleri, ofis ve alışveriş merkezleri inşa ediyoruz.

Çoğu geliştirici, görevlerinin tamamlandığına inandığında, nesne tamamlandıktan sonra bile konforu koruyarak devam ediyoruz. Emlak City One Development etkileşime açık bir dünya fikrinin somutlaşmış halidir. Gelişmiş teknolojilere ve inşaat yeniliklerine dayanarak, sadece metrekarelik bir konut değil, aynı zamanda gerçek bir tam yaşam için yeni fikirler ve yaklaşımlar için platformlar yaratıyoruz.

Şirket Değerleri:

İnsanlar. Yenilik tek başına inşa edilmez. İnsanlar tarafından yaratılırlar. City One Development, sadece kuralları etkili bir şekilde takip etmekle kalmayıp aynı zamanda yeni çözümler icat etmek ve kalite standartlarını yükseltmek için önde gelen Ukraynalı uzmanlardan oluşan bir ekibi bir araya getiriyor. Profesyonellerde ana değerimizi görüyoruz. En iyisini toplayarak, maksimum sonucu güvenle garanti edebiliriz.

Mimari. Özellikle Kiev gibi bir şehir inşa etmek sadece inşa etmekten daha fazlasıdır. City One Development, tüm projelerimizde mimarinin hem işlevselliğini hem de estetiğini talep ediyor: konfor sınıfı ve iş sınıfı yeni binalar, birinci sınıf LCD. Geliştirici kavramsal bir yaklaşımı izler, böylece her proje çevredeki alanı dikkate alarak oluşturulur.

yenilik City One Development, lüks konut komplekslerini ve ticari gayrimenkulleri sahipleri ve kiracıları için daha rahat ve kullanışlı hale getirmek için modern teknolojiyi kullanıyor. Yenilikler tasarım aşamasında, inşaat aşamasında ve tesislerin devreye alınmasından sonra ortaya çıkar. İnsanların yaşam kalitesinin sürekli iyileştirilmesi ve bir altyapı ortamının oluşturulması, geliştiricinin temel değerlerinden biridir.

Çevre dostu. Herhangi bir mimari yaşam ve çalışma alanıdır. Bu yerlerde ne kadar zaman harcadığımız göz önüne alındığında, tüm malzemelerin güvenli olması özellikle önemlidir. City One Development yalnızca çevre dostu çözümler kullanarak gelecekteki mülk sahiplerinin güvenliklerinden emin olmalarını sağlar. Ayrıca, kentteki gerçek doğanın varlığının mükemmel dengesini yaratarak manzara ile dikkatlice çalışıyoruz.

Prensipler

Geliştirme şirketi City One Development aşağıdaki ilkelere dayanmaktadır:

Kentsel bir çevre yaratmak. Bölgeleri kapsamlı bir şekilde geliştirir ve kentsel çevreye etkili bir şekilde entegre ederiz.

Erdemlerin mimarisi. Herkesin kendini rahat hissettiği samimi ve dostça mekanlar yaratırız. Projelerimizin her biri için, yerleşim alanlarını ve ticari gayrimenkulleri mimari cazibe merkezlerine dönüştüren benzersiz bir tasarım konsepti geliştiriyoruz.

Ağırlık merkezi. İnsanları, işletmeleri çeken ve pazar için kalite standardını belirleyen bir ortam yaratıyoruz.

İnovasyon yönetimi. Tasarımdan hizmete alınmış tesislerin bakımına kadar her aşamada yenilikler getirerek yarattığımız çevre ve tesislerin sürdürülebilir gelişimini sağlıyoruz.

Bewertungen

Nichts gefunden

Frage stellen