Ayta Inshaat

Grand Park Sumqayit en Sumqayit

Reseñas sobre Grand Park Sumqayit

Aún no hay reseñas. puedes ser el primero

Información del proyecto

Código del objeto: 2936
Terminado en Diciembre 2021
Precio, m2 Desde 500$
Comprar en linea
Plan de instalacion 30% предоплата 36 месяцев (без процентной ставки)
Hipoteca bancaria
Tipo de propiedad Edificio de apartamentos
Cuadrado desde 60,00 m2
Pisos 18
Condition Condición-negro
Tipo de construccion Monolito
Ascensores 2
Seguridad Intercomunicador
CCTV
Seguridad
Conveniencias Estacionamiento
Estacionamiento subterraneo
Parque Infantil
Cerca de la escuela
Cerca de kindergarten
Supermercado cercano
Agregar a la gira gratuita Travel & Invest tour
Añadir al autotour
Certificado de Descuento Personal 300$
Consulta gratis Hacer una pregunta
Calculadora de ROI abierta

Promociones y descuentos en Grand Park Sumqayit

¡Comenzaron las ventas en Grand Park Sumqayit!
Apartamentos en Grand Park Sumqayit desde 30000$
Contact us →
📣 300$ — сertificado de descuento
Certificado de Descuento Personal 300$
Contact us →

Sobre el proyecto

Konut kompleksi Grand Park Sumqayit, deniz kıyısının yakınında bulunan büyük ergonomik dairelere ve peyzajlı bir alana sahip yeni bir binadır.

yer

Sumgait'teki konut kompleksi Grand Park Sumqayit, cadde üzerindeki 16. blokta yer almaktadır. 20 Ocak. Deniz kıyısı yaklaşık bir buçuk kilometre uzunluğunda ve şehir parkına on üç dakikada ulaşılabilir.

Burada ekoloji mükemmel, yakınlarda sanayi kuruluşu yok. Konut kompleksinden en yakın ana yola Haydar Aliyev Caddesi'ne 230 metre.

Etrafında ne var

Yeni bina, gerekli tüm altyapının bulunduğu şehrin gelişmiş bir bölgesinde yer almaktadır.

Marketler ve süpermarketler 300 metreden daha kısa mesafededir. Bir bakkal pazarı sadece 120 metre uzaklıktadır. Javid ve Romantica pazarları 430 metre uzaklıktadır ve yanlarında büyük bir alışveriş merkezi Caravan, bir alışveriş merkezi, çok sayıda mağaza ve zincir süpermarketler vardır. Yeni Grand Park Sumqayit'e yarım kilometrelik bir yarıçap içinde banka şubeleri ve ATM'ler, rahat kafeler, fast food satış yerleri ve barlar, eczaneler ve bir postane bulunmaktadır.

Yirmi dakikalık yürüyüş mesafesinde bir sinema var. Drama tiyatrosu biraz daha yakın - yaklaşık bir kilometre.

Bir göz kliniği 170 metre uzaklıktadır. "Intermed" kliniği 850 metre uzaklıkta, biraz daha poliklinik and3 ve bulaşıcı hastalıklar hastanesi bulunmaktadır. Bir buçuk kilometre ötede bir poliklinik, acil hastane ve çocuk hastanesi var №5.

Kompleks ve anaokulları ile eğitim kurumları alanında yeterli. 1 numaralı okula sadece beş dakikada ulaşılabilir ve 16 numaralı ortaokula ve 2 numaralı yatılı okula olan uzaklık 650 metredir. En yakın anaokuluna yaklaşık aynı mesafe. Konut kompleksinden bir kilometre yarıçap içinde 13, No. 3, No. 25 ve 5 numaralı ortaokulların yanı sıra 13 numaralı anaokulu vardır. On ila on beş dakikalık yürüyüşte 10 ve 11 numaralı okullar, doğa bilimlerinde önyargılı bir spor salonu var.

Ulaşım erişilebilirliği

Grand Park Sumqayit kompleksinden, toplu taşıma araçlarının kurulduğu Haydar Aliyev Caddesi'ne uygun bir çıkış var. Otobüs durağına ulaşmak üç dakikadan fazla sürmez. Yakınlarda birkaç otobüs güzergahı geçmektedir. Sumgait Otobüs Terminali sadece 870 metre ve Sumgait-Yolcu Tren İstasyonu 4,5 km uzaklıktadır.

Yeni binanın özellikleri

Konut kompleksi "Grand Park Sumgait", birkaç aşamada inşa edilen on altı ila on sekiz kat yüksekliğinde altı evden oluşuyor - ilk aşama 2018 sonunda hizmete girdi. Yeni binalar, modern mimari çözümleri ve klasik unsurları birleştiren tek bir tarzda tasarlanmıştır.

Her binanın inşasının temeli betonarme monolitik bir çerçeve iken, evlerin duvarları seramik tuğladan yapılmıştır. Üst katlar çatı katı şeklinde tasarlanmıştır. Çatılar kemerli pencereler ve kuleler ile dekore edilmiştir. Her evin cephesi güvenli ve etkili bir ısı yalıtkanı ile yalıtılmıştır ve doğal aglay taşı ve yalıtkan boya kaplaması ile bitirilmiştir.

Yeni binanın donanımı şunları içerir:

- her binada iki sessiz asansör;

- yangın alarmı;

- gaz dahil olmak üzere şehir ağlarına bağlı mühendislik iletişimi;

- bireysel ısıtma ve sıcak su tedarik sistemi;

- dahili hat sistemi.

Konut kompleksinin iç bölgesi

Grand Park Sumqayit'in evleri bir dama tahtası düzeninde düzenlenmiştir ve yabancılar için kapalı rahat avlular oluşturur. Sakinlerin güvenliği, kendi güvenlik servisi ve bölge geneline monte edilmiş video gözetim kameraları ile sağlanmaktadır.

Küçük mimari formlara sahip konforlu rekreasyon alanları, kaydıraklı ve salıncaklı oyun alanları, çocukların oynayabileceği bitişik alanda kuruluyor. Evlerin yanına araba ve yaya yolları döşenmiştir. Proje, avluların peyzaj düzenlemesini sağlar - çalılıklı süs ağaçları dikilir, çiçek yatakları kırılır. Sokak aydınlatma armatürleri kuruluyor.

Araçların geçici olarak park edilmesi için evlerin yakınında park yerleri tahsis edilmiştir. Site sakinleri arabalarını yer altı otoparkına bırakabilecekler.

Konut fonu

Bir geliştiriciden 60 ila 152 metrekare alana sahip bir daire satın alabilirsiniz. Konut kompleksi Grand Park Sumqayit, en talepkar alıcının bile uygun bir konut seçeneği bulmasına olanak tanıyan çeşitli yerleşim planlarına sahip bir, iki, üç, dört odalı daireler sunar. Mülkün fiyatına ince işler dahil değildir. İnternet ve uydu TV bağlı.

Her dairede açık işlenmiş ferforje çitli açık bir balkon vardır. Bazı pencereler, enerji tasarrufu sağlayan çift camlı pencereler ile panoramik camlara sahiptir.

Daire satışı, tam bir defalık ödemeye tabi olarak şirketin ofisinde gerçekleştirilir. Konut bedelinin% 30'unu peşin olarak ödeyerek 36 ay faizsiz kredi almak da mümkün....

Desarrolador

“Ayta Construction se fundó en 2004. La empresa ofrece soluciones para trabajos de preparación, construcción y contratación general en diver…
Más información acerca de Ayta Inshaat

Contactos

Kostava st., 24. Batumi, Georgia
+995 (558) 7000 88
info@geoln.com

Línea directa

+995 (558) 7000 88

Solicite una transferencia gratuita a Grand Park Sumqayit

en la mapa

16-й квартал, ул. 20 Января

Preguntas más frecuentes

¿Cuándo estará terminada la construcción?
¿Cuáles son los plazos de pago?
¿Cuántos ascensores hay en la casa?