Одесстрой

On Efimova

مراجعات حول On Efimova

لا توجد توصيات بعد. يمكنك أن تكون الأ

Project info

Object ID: 805
Finished at يوليو 2021
Price, m2 From 560$
Buy online
Installment plan Рассрочка до сентября 2021, 1-й взнос от 30%.
Bank mortrage
Property type Aparment building
Square from 42,00 m2
Floors 10
Distance to sea 4000 m.
Building phase Foundation
Condition Black walls
Ceiling height 2,80 m.
Construction type Brick
Elevators 2
Security Intercom
Security
Conveniences Parking
Commercial area
Kids playground
Near supermarket
Add to free Travel & Invest tour
Add to autotour
Personal discount certificate 300$
Free consultation Ask a question
Open ROI calculator

الرسائل الترويجية والخصومات لـ On Efimova

Sales in On Efimova started!
Apartments in On Efimova from 23520$
اتصل بالمطور →
📣 300$ — discount certificate
Personal discount certificate 300$
اتصل بالمطور →

About the project

Kompleks mieszkaniowy „Na Efimowej” reprezentowany jest przez firmę budowlaną „Odesstroy”. To prawdziwy przykład nowych trendów w budowie i ulepszaniu miasta Odessa. Projekt z powodzeniem zostanie zlokalizowany w dzielnicy Malinovsky - na skrzyżowaniu ulic Efimova i Shota Rustaveli. Lokalizacja będzie dogodna dla przyszłych mieszkańców, ponieważ w pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne sklepy, placówki edukacyjne, medyczne, miejsca rekreacji i rozrywki, a także rynek. Kompleks będzie się składał z trzech części, w tym 5 pokoi frontowych, i będzie 10-piętrowym budynkiem z najnowocześniejszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Deweloperzy wykorzystują w swojej pracy najnowsze europejskie technologie, materiały i sprzęt, co gwarantuje wysoką jakość nowego budynku i jego długotrwałą obsługę. Dzięki fundamentowi palowemu konstrukcja będzie odpowiadać wysokiej wytrzymałości, a żelbetowe podłogi i ściany z czerwonej cegły zapewnią nie tylko stabilność nawet w przypadkach podatnych na trzęsienia ziemi, ale także izolację akustyczną. Niezawodność budynku jest dokładnie monitorowana przez wykwalifikowanych specjalistów, co jest bardzo ważne w przypadku wieżowców.

Podłoga we wszystkich pokojach będzie wyłożona jastrychem, dzięki czemu będzie bezpieczna przed różnymi wpływami i pomoże utrzymać ciepło w chłodnym okresie. W trosce o swoich klientów Odesstroy przewidział wyposażenie kompleksu w nowoczesny system grzewczy. Będzie to dwuprzewodowy kocioł AOGV, którego działanie zapewni równomierne dostarczanie ciepła do każdej przestrzeni życiowej, a także umożliwi regulację przepływu. W mieszkaniach zostaną zainstalowane nowoczesne metalowe grzejniki. Również plastikowe okna będą odgrywać ważną rolę w zapewnieniu komfortu w pomieszczeniu. Ich jakość jest gwarancją utrzymania najbardziej dogodnych warunków temperaturowych przez cały rok, a także ochroną przed narażeniem na hałas z zewnątrz. Drzwi wejściowe w każdym mieszkaniu będą metalowe z dodatkową dekoracją. Są one przez producenta charakteryzowane jako bezpieczne od ognia i łatwe w obsłudze. W przypadku pożaru specjalny system szybko zidentyfikuje źródło niebezpieczeństwa i wyeliminuje je w krótkim czasie. W odpowiedzi na prośby mieszkańców Odessy i odwiedzających miasto kompleks zostanie wyposażony w windy osobowe i towarowe sprawdzonego producenta importowego, zdolne do niezawodnego transportu nawet dużych ciężarów.

Biorąc pod uwagę chęć potencjalnych nabywców, aby otoczyć siebie i swoją rodzinę niezbędnymi warunkami do codziennego korzystnego życia, deweloperzy opracowali projekt wygodnej aranżacji sąsiedniego terytorium kompleksu mieszkalnego. Zostanie zagospodarowany teren, instalacja placów zabaw i miejsc rekreacyjnych. Również mieszkańcy domu i ich goście mogą korzystać z wygodnego parkingu. W projekcie kompleksu przewidziano również powierzchnię biurową i parter.

Tutaj nie musisz się martwić o bezpieczeństwo mienia osobistego, ponieważ system bezpieczeństwa i ogrodzony teren są zaprojektowane w taki sposób, aby w jak największym stopniu chronić przyszłych mieszkańców.

Ważną zaletą LCD „At Efimova” jest możliwość zakupu w nim mieszkań na kredyt. Jest to szczególnie prawdziwe teraz, ponieważ mieszkańcy naszego miasta są aktywnie zainteresowani nowymi mieszkaniami i nie każdy ma możliwość ich zakupu. Firma budowlana oferuje możliwość skorzystania z rentownego programu kredytowego podczas realizacji transakcji, co z pewnością zainteresuje kupujących....

Developer

Cтроительная компания «Одесстрой» возводит разные объекты в Одессе, Одесской области, а также в других областях Украины. Сотрудничество искл…
Details about Одесстрой

جهات اتصال قسم المبيعات On Efimova

Order a free transfer to On Efimova

on the map

Malinovsky Bezirk, st. Shota Rustaveli, 1a, Slobidka-Vorontsovka

التعليمات

When will the construction be completed?
Installment plan terms and conditions
What is the current stage of construction works?
How many elevators will be in the building?
What is considered ceiling height?
كيف يمكنني الاتصال بقسم المبيعات للمجمع السكني On Efimova؟

كائنات أخرى قريبة, Odessa